دریافت Dogecoin رایگان دریافت بیت کوین رایگان
Alien Shooter Revisited 1.0 - بازی تیراندازی به بیگانگان
یک سری تحقیقات مخفی بر روی ژن حیوانات ما قبل تاربخ باعث به وجود آمدن گروهی از هیولا های تشنه به خون شده است که سیاره ما را رو به نابودی برده است.
 
Alien Shooter Revisited 1.0 Portable - بازی تیراندازی به بیگانگان
  
 
آزمایشگاهی مدرن در زیر زمین که تاریکی آن را فرا گرفته و تنها چیزی شما را یاری می کند خودتان هستید و در مکانی بد و ترسناک به تنهایی جلو می روید تیر اندازی می کنید و هیچ کس به شما کمک نمی کند. شما باید در این مکان به خوبی جستجو کرده تا امکانات مورد نیاز برای نابودی بیگانگان را بیابید سپس با تجهیزات کامل هر مرحله را سپری کنید.

سایت کمیاب آنلاین یک نسخه بهبود یافته از نوعی سبک بازی کامپیوتری که محصول سال 2003 می باشد را برای شما تدارک دیده که در آن زمان موفق به کسب دل کثیری از بازیکنان سراسر جهان شده بود. ماموریت های بازی، کسب در آمد بیشتر و پول بیشتر برای خرید تسلیحات قویتر و امکانات مورد نیاز جنگ با هیولا های وحشی در سخت ترین مکان های بازی و از بین بردن مکان تخم گذاری اعجوبه ها با افزایش قدرت شلیک و کاشت دینامیت می باشد.
شما می بایست سیاره ضعیف شده و مورد تهاجم قرار گرفته ما را نجات دهید اما یک قهرمان هیچ گاه نا امید نمی شود پس ای قهرمان به پیش برو که پیروزی از آن توست.

ویژگی های بازی شلیک به بیگانگان:

10 ماموریت برای از بین بردن هیولا ها
9 نوع سلاح قوی با کارایی متفاوت
3 حالت متفاوت بازی
افکت های مدرن بصری
خرید لوازم و امکانات اضافی

حداقل سیستم مورد نیاز برای بهترین اجرا:

      ویندوز: XP/Vista
      آداپتور گرافیکی: DirectX 9
      پردازنده: 1.7 GHz
      رم: 512 MB
      گرافیک: 64

این بازی را میتوانید از فایل زیر دانلود کنید

Alien Shooter Revisited 1.0 Portable
 منبع : www.kamyabonline.com
 

پیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.