دریافت Dogecoin رایگان دریافت بیت کوین رایگان
توضیحات مهم درباره انجام آزمایشی WCG

ابتدا از همه، از طرف کلیه مجموعه تیم برگزار کننده WCG 2011 ایران، از شما بخاطر ارسال نظرات و پیشنهادات‌تان طی این مدت سپاسگذاریم. در این زمینه با توجه به سوالاتی که ارسال کرده‌اید، بر خود لازم می‌دانیم تا توضیحاتی را در این رابطه شرح دهیم.

اول: همان‌طور که بارها این مورد را اعلام کردیم، انجام بازی‌های آنلاین در این سطح وسیع و با شرکت بیش از ۵۰۰۰ بازیکن از سراسر ایران، برای اولین‌بار است که در سطح کشور برگزار می‌شود. ماه‌ها قبل از شروع رقابت‌های آزمایشی، تیم فنی WCG بررسی و تست‌های زیادی را در این زمینه انجام داد تا مشکلات و مواردی که برای اولین‌بار قرار بود بازیکنان حرفه‌ای ایران آن‌را تجربه نمایند به حداقل برسد. این تلاش‌ها شامل موارد متعددی مانند آماده کردن سرورها و زیرساخت کلی بازی و همچنین، تهیه پیش‌نیازهای نرم‌افزاری برای این رقابت‌ها بوده است.

دوم: تصمیم تیم فنی پس از آزمایش کامل امکانات آماده شده، برگزاری تست واقعی بازی‌ها توسط بازیکنان بود. در حال حاضر بازیکنان فیفا به‌صورت کمابیش در این تست‌ها شرکت کرده‌اند تا مشکلات احتمالی ایجاد شده با کمک آن‌ها مرتفع شود. تنها دلیل طولانی شدن دوره آزمایشی بازی‌ها، اطمینان خاطر تیم فنی مسابقات از به‌حد اقل رسیدن مشکلاتی بود که ممکن است در صورت سهل‌انگاری، بعدها انجام منظم بازی‌ها را سخت می‌کرد.

 

 

 

 

ما به کمک بازخوردهایی که طی این دوره برای ما ارسال کرده‌اید، موارد گزارش شده را به‌صورت ۲۴ ساعته بررسی، آزمایش و رفع عیب می‌کنیم و سیستم و نرم‌افزار بازی‌ها را به‌روز رسانی می‌نماییم و کلیه تلاش‌مان این است تا این رویه در حداقل زمان ممکن انجام شود. همچنین ما تعداد سرورهای اولیه در نظر گرفته شده برای بازی‌ها را افزایش دادیم تا رقابت‌ها در تاریخ عنوان شده به پایان برسند.

پس از اتمام این بررسی‌ها که نهایتا تا نهم مهر به‌طول خواهد انجامید، اطلاعات تکمیلی درباره زمان شروع اصلی رقابت‌ها انجام خواهد شد. لذا برای این مورد، نیازمند دریافت بازخوردهای شما از مشکلات احتمالی‌ای که مشاهده می‌کنید هستیم. تیم فنی ما از این طریق، زیرساخت کلی بازی‌ها را رفع عیب می‌نماید و برای شروع بازی‌های بعدی، صرفا به آزمایش نرم‌افزاری سایر رشته‌ها نیاز است که طبیعتا زمان بسیار کم‌تری را طلب می‌نماید.

لازم به‌ذکر است که فینال ملی بازی‌های WCG 2011 ایران در تاریخ ۲۰، ۲۱ و ۲۲ مهر در شهر تهران برگزار می‌شود.

 

باتشکر

منبع: http://www.wcgiran.com

توسط: Quit | ارسال شده در : 15 آبان 1390 15:36 | تعداد نظرات: نظر | تعداد مطالب: مطلب

Ay Baba Ma Taze Dl Kardim Hala Party Bazi Nemishe Kard :Dپیام سیستم

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.