دریافت Dogecoin رایگان دریافت بیت کوین رایگان
تفاوت های HON با DOTA

 

 

Hero

 

 

dota-hon_hero_eqv.jpg

 

 

Items

 

 

 

dota2-hon-dota-item.jpg

 

در Hon یک سری تغییرات دیگر هم اضافه شده :

 

 

 

 

امکانات اضافه شده

 


1. my static: اولین تغییر مهم و بسیار خوب این بازی این است که هر بازیکن دارای یک جدول static یا همون عملکرد میباشد که این جدول نشان دهنده تعداد برد و باخت و leave کردن بازی رو نشان میدهد که این امر باعث می شود بازیکنان حرفه ای از بازیکنان غیر حرفه ای و یا leaver  ها مشخص شود . و استفاده دیگر این جدول برای host می باشد بدین صورت که وقتی فردی وارد host  ( قبل از استارت بازی ) می شود host با دیدن این جدول می تواند افراد noob یا leaver  رو از بازی اخراج کند ( kick ) در زیر می توانید عکسی از جدول static بینید :

 


2. reconnect : همان طور که از اسم این قسمت پیدا است این بازی قابلیت reconnect شدن فرد disconnect شده را دارد . بدین ترتیب اگر فردی به هر دلیلی از بازی disconnect شود یک پیام که حاوی دکمه reconnect است برای فرد ظاهر می شود که با زدن آن دکمه، فرد دوباره به بازی برگشته و به ادامه بازی قبلی خود می پردازد این قسمت برای ما ایرانییان خیلی مفید هست چون با توجه به سیستم بازی شما تا 240 ثانیه که معادل با 4دقیقه هست فرصت برگشت به بازی را دارا هستین .

3. host filter : با استفاده از این قسمت می تونید برای host خود فیلتر ایجاد کنید تا از ورود افرادی که صلاحیت عبور از فیلتر  شما را نداشته باشند جلوگیری کنید مانند :

1. تعیین امتیاز برای ورود افراد به بازی

2. جلوگیری از join شدن افراد leaver و ....

3. balance : وقتی افراد وارد بازی شما می شوند خود برنامه با توجه به static افراد برای هر تیم یک درصد را انتخاب می کند که این درصد نشان دهنده شانس برد هر تیم است . حال اگر درصد یک تیم از تیم دیگری بیشتر باشد با استفاده از این ابزار می توان با جا به جا کردن افراد درصد هر تیم رو 50% کرد . که در زیر میتوانید عکسی از این قسمت مشاهده کنید :

 

                            


4. kick : با استفاده از این بخش می توان در هنگام بازی فردی را به هر دلیلی از جمله : (noob بودن – afk بودن – عدم همکاری با تیم و .........) از بازی اخراج کرد (kick) . که این عمل بدین صورت می باشد که یکی از افراد تیم با انتخاب فرد مورد نظر از منو kick رو انتخاب می کند و با استفاده از سیستم vote از افراد رای برای kick کردن فرد مورد نظر گرفته می شود و در صورت اینکه افراد با kick شدن موافقت کنند فرد مورد نظر از بازی kick می شود .

5.Vote: این قسمت شبیه یک رای گیری هست برای هر کاری مانند متوقف کردن بازی اعلام واگذاری بازی وkick  کردن یک فرد و...

6. hon server : یکی دیگر از مزایا بسیار عالی این بازی وجود سرور های زیاد در خود بازی می باشد که این امر سبب می شود که برای بازی کردن نیاز به هیچ برنامه جانبی نداشته باشید مانند : gaerna - darer و.......

که یکی از مزیت های این قابلیت کاهش چشم گیر lag و dly می باشد که به عنوان مثال شما ممکن است وارد host شوید که پینگ host روی 400 یا 500 باشد اما این اطمینان به شما داده می شود که با این پینگ شما هیچ lag و با dly نخواهید داشت که در زیر می توانید تصویری از فضای host های موجود در خود بازی مشاهده کنید :

 

 

توسط: Moslem333 | ارسال شده در : 16 مرداد 1392 17:50 | تعداد نظرات: نظر | تعداد مطالب: مطلب

واقعا دستتون درد نکنه 

MER30 wink--------------------

اطلاعات

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.